W latach 2022-2023 nasza szkoła realizuje partnerski projekt Erasmus + Let’s go ECO and get inclusive with our school! Poprzez realizację projektu chcemy zwiększyć świadomość... Więcej
Mamy już swój „kawałek ziemi” na nasz eko-ogródek szkolny. KWIECIEŃ 2022 Przyszedł czas na wysiewanie naszych roślin. Przygotowaliśmy glebę ogrodniczą o odczynie zasadowym. Zrobiliśmy... Więcej
Projekt „Let’s go ECO and get inclusive with our school!” złożony w ramach konkursu programu Erasmus+ został zaakceptowany i dostał dotację w wysokości 30... Więcej