W dniu 11 grudnia klasa 6b w mikołajkowych nastrojach udała się do Warszawy do Escape Room przy ul. Inżynierskiej. Podzieliliśmy się na cztery grupy.... Więcej
Czy można zobaczyć DNA? Uczniowie klasy IVa odpowiedzą na to pytanie twierdząco. Przekonali się o tym w trakcie warsztatów w BioCentrum Edukacji Naukowej... Więcej
16 listopada, jak co roku, obchodziliśmy Światowe Dni Origami. Mistrzowie ze Szkolnego Klubiku Origami „Rybka” stanęli na wysokości zadania. Zgodnie z zasadą „Duży pomaga... Więcej
W dniu 14 października dzieci naszej szkoły były na wycieczce w Lublinie. Zwiedzanie rozpoczęło się od zamku, następnie stare miasto, podziemia. W Lublinie... Więcej
Każdy, kto chce dowiedzieć się, jak kiedyś na wsiach żyli ludzie, powinien odwiedzić muzeum na świeżym powietrzu, czyli skansen. Tam właśnie 13 listopada... Więcej
8 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami po raz kolejny przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. Tradycyjnie rodzice przygotowali wspaniałe, zdrowe śniadanie,... Więcej
Po raz drugi w naszej szkole gościł autor książek pan Andrzej Marek Grabowski, w ubiegłym roku szkolnym miały okazję go poznać dzieci z klas... Więcej
W naszej szkole odbyły się zajęcia w ramach Kampanii Łączy Nas Sport Nie Narkotyki. Odwiedzili nas i opowiedzieli o swojej nie zawsze łatwej drodze... Więcej