Klasy VI przygotowały akcję o kryptonimie 11.11. Zorganizowali strefy: „Niepodległość”, kotylionową, quizową i plebiscytową. Zaprosili uczniów do wspólnej zabawy. Uczestników „osłodzili” biało-czerwonymi cukierkami. Każdy... Więcej
Klasa 0a Klasa 0b
28 października uczniowie klas 8a i 8b wyjechali na wycieczkę do Łodzi. Plan zwiedzania miasta był bardzo bogaty. Po pierwsze uczestnicy wyjazdu udali się... Więcej
Chętni uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji „Złóż życzenia Bohaterowi” zorganizowanej przez Przystanek Historia Centrum Edukacyjne IPN. Wykonali kartki urodzinowe z życzeniami dla... Więcej
REGULAMIN AKCJI „LATO W MIEŚCIE 2021” POGRAM WYPOCZYNKU „LATO W MIEŚCIE Z JEDYNKĄ” PROGRAM ZAJĘĆ REALIZOWANYCH PODCZAS PROGRAMU „LATO W MIEŚCIE Z JEDYNKĄ 2021”... Więcej