W pierwszych dniach czerwca klasy III odbyły fascynującą podróż w czasie ;). Pierwszego dnia przenieśli się w czasy dinozaurów odwiedzając Park Nauki i Rozrywki... Więcej
W dniach 6-11 maja 2019 roku uczestniczyliśmy w wymianie polsko-ukraińskiej. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 wzięli udział w projekcie ... Więcej
Właśnie zakończyliśmy zielone szkoły. Dzieci w tym roku zwiedziły różne zakątki naszego pięknego kraju min. Wrocław, Kielce, Gdańsk, góry Świętokrzyskie oraz Pomorze. Były również... Więcej