Uczniowie biorący udział w mobilności do Jerez de la Frontera w Hiszpanii przygotowali prezentacje podsumowujące swój wyjazd i podzielili się zdobytymi doświadczeniami z koleżankami i kolegami z klasy.
Podczas spotkania opowiedzieli o realizowanych działaniach, poznawaniu hiszpańskiej kultury, rozwijaniu kompetencji językowych oraz nawiązywaniu międzynarodowych przyjaźni. Nie zabrakło również zdjęć, ciekawostek i osobistych refleksji związanych z pobytem w Hiszpanii.
Prezentacje były doskonałą okazją do rozpowszechniania rezultatów projektu oraz zachęcenia innych uczniów do udziału w przyszłych mobilnościach Erasmus+. Uczestnicy pokazali, że wyjazdy zagraniczne to nie tylko nauka, ale także niezapomniane doświadczenia, które rozwijają samodzielność, otwartość i pewność siebie.
Działanie zostało zrealizowane w ramach rozpowszechniania rezultatów Akredytacji Erasmus+.
© 2018 Szkoła Podstawowa Nr 1 - Konstancin-Jeziorna | Polityka cookies