Uczniowie klas trzecich i czwartych wzięli udział w spotkaniu ze specjalistą ds. cyberbezpieczeństwa panem Jaromirem Fabianem. Była to cenna lekcja dotycząca bezpiecznego i odpowiedzialnego... Więcej