Uczniowie klas trzecich i czwartych wzięli udział w spotkaniu ze specjalistą ds. cyberbezpieczeństwa panem Jaromirem Fabianem. Była to cenna lekcja dotycząca bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu.
Podczas spotkania poruszono trzy ważne tematy:
prywatność w sieci – jak chronić swoje dane i dbać o bezpieczeństwo online,
właściwe zachowania w Internecie – w tym problem hejtu i sposoby reagowania na nieodpowiednie treści,
nieznajomi w sieci – jak rozpoznawać zagrożenia i unikać kontaktów, które mogą być niebezpieczne.
Uczniowie zadawali pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami. Zdobyta wiedza z pewnością pomoże im świadomie i bezpiecznie poruszać się w świecie cyfrowym.
Dziękujemy prowadzącemu za ciekawe i wartościowe spotkanie!
Spotkanie zrealizowane w ramach Akredytacji Erasmus+







© 2018 Szkoła Podstawowa Nr 1 - Konstancin-Jeziorna | Polityka cookies