Spotkanie ze specjalistą ds. Cyberbezpieczeństwa

Uczniowie klas trzecich i czwartych wzięli udział w spotkaniu ze specjalistą ds. cyberbezpieczeństwa panem Jaromirem Fabianem. Była to cenna lekcja dotycząca bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu.

Podczas spotkania poruszono trzy ważne tematy:

🔹 prywatność w sieci – jak chronić swoje dane i dbać o bezpieczeństwo online,

🔹 właściwe zachowania w Internecie – w tym problem hejtu i sposoby reagowania na nieodpowiednie treści,

🔹 nieznajomi w sieci – jak rozpoznawać zagrożenia i unikać kontaktów, które mogą być niebezpieczne.

Uczniowie zadawali pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami. Zdobyta wiedza z pewnością pomoże im świadomie i bezpiecznie poruszać się w świecie cyfrowym.

Dziękujemy prowadzącemu za ciekawe i wartościowe spotkanie!

Spotkanie zrealizowane w ramach Akredytacji Erasmus+

© 2018 Szkoła Podstawowa Nr 1 - Konstancin-Jeziorna | Polityka cookies

Skip to content